Een man met humor en creativiteit In en buiten de slaapkamer. Schoon en hygienisch. Groot en stevig. Iemand die wel kan genieten en langzaam en plagend een vrouw kan verleiden. Dan heb ik het wel zo beetje wat ik zoek. En ik ben benieuwd. xx
Ik kan je vertellen wat je moet doen, maar je moet ruimdenkend zijn als we eenmaal samen zijn. Je moet weten wat je zou doen als we eenmaal samen zijn en je moet overal op voorbereid zijn. Ik heb seks nodig en ik hoop echt dat je actief bent en het uithoudingsvermogen hebt om alles in bed te doen!
Ik hou van een man die volwassen genoeg is voor mij en veel ervaring heeft met seks. Iemand die alles kan doen wat leuk is en me ondeugend kan maken. Ik vind het geweldig als je met mijn borsten speelt.