Je bent een stuk handiger als dat ik ben en je kunt in tegenstelling tot mij wel omgaan met een hamer of schroevendraaier. Dat was een grapje natuurlijk dat begrijp je wel toch? Ik zoek gewoon iemand waarbij ik mij prettig en veilig voel, waar ik alles mee kan delen, iemand die graag bij mij wil zijn.
Jij bent gezellig, hebt zin in een plezierig uitje en gedraagt je als een echte man. Je bent niet iemand die gelijk iets vast wil met een vrouw.Je geniet gewoon van alles wat er op je afkomt.
Het lijkt me leuk om in contact te komen met humoristische sociale gezellige mannen. Ik ben nieuw met dit soort websites, nu ik in Belgie woon, ben ik benieuwd of ik met behulp van deze site in contact kom met de leuke mannen die ik anders niet tegen het lijf was gelopen.