Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Ik heb wel een profiel aangemaakt, maar meer om te zien wie er allemaal reageert. Mijn wereld bestaat grotendeels uit vrouwen en homo's. Heel leuk allemaal, maar een gewone man leren kennen is natuurlijk ook heel fijn
Ik ben niet geïnteresseerd in het ontmoeten van tientallen alleenstaande mannen hier. Ik wilde gewoon de juiste man vinden, iemand die perfect is voor mij. Ik wil dat hij knap is en seksueel aantrekkelijk. De perfecte man voor mij is lief, romantisch en zit vol verrassingen.