Op dit moment in mijn leven geef ik de voorkeur aan een paar jaar jonger of maximaal 45 jaar oud.. voor een serieuze relatie. Dingen moeten evolueren en natuurlijk aanvoelen. Ik ben het zat om single te zijn en niet te worden opgenomen.
Ik moet voorzichtig zijn in het vinden van een goede man. Je moet schoon zijn en altijd in voor een goede tijd. Zou graag zijn tijd met mij delen en me de bevrediging van seks willen geven, die mij zijn pik laat berijden en graag een vriend met benefit.
Ik wil eerst dat jij gewoon reageert op mijn profiel, dat je snapt waar ik vandaan kom. Ik weet nu ff niet waar ik op zoek ben. En misschien ben ik gewoon weer eens veel te snel met zoeken ofzo. Maar hey, je bent niet verplicht natuurlijk.