Soms kan ik een beetje kieskeurig zijn, sorry !! Maar ik geef alleen het beste van mezelf, toch heb ik het volste recht om ook het allerbeste van jou te verwachten, Of niet soms? Als we allebei hetzelfde denken en op elkaar lijken, zullen we goede vrienden worden en kunnen we misschien iets meer dan vriendschap samen hebben.
Ik kan veel stoute dingen voor je doen als je me dat toestaat. Ik weet zeker dat dit zo goed voor ons zal zijn. Ik ben klaar voor alles wat je met me gaat doen. Laten we deze werkelijkheid voor ons maken.
Actie is zeker iets wat jij wel ligt. Jij bent niet zo van het stil zitten en wegkwijnen op de bank. Ben nu al nieuwsgierig naar wat jou bezig houdt in jouw vrije tijd. Wie weet nog wel wilder als dat ik doe. Maak het maar wat graag mee.