Soms kan ik een beetje kieskeurig zijn, sorry !! Maar ik geef alleen het beste van mezelf, toch heb ik het volste recht om ook het allerbeste van jou te verwachten, Of niet soms? Als we allebei hetzelfde denken en op elkaar lijken, zullen we goede vrienden worden en kunnen we misschien iets meer dan vriendschap samen hebben.
Hou jij ook van sexy lingerie bij een vrouw? Ik ben geen lustobject dus je zult het niet direct bij de eerste date te zien krijgen, maar dan heb je nog iets moois om naar uit te kijken toch? :)
Ik wil een man die dezelfde interesse in mij deelt, gemeenschappelijke hobby's, en een man die een serieuze relatie heeft. En bereid om toe te juichen voor wie ik ben. Zelfs jij bent een beetje raar.