Ik heb geen speciale eisen, als wij maar normale gesprekken kunnen voeren. Het liefst niet te ouderwets, want ik ben zelf best modern en het zou kunnen dat het dan misschien niet zou kunnen klikken tussen ons. Doeg!
Een rustige, lieve en zachte man. Niet eentje die over alles loopt op te scheppen, ik heb geen interesse in jouw nieuwste iPhone of hoe snel je auto gaat. Ik heb interesse in jou als persoon. Bij voorkeur ben je een niet roker of rook je niet als ik bij je ben.
Ben jij die man die mij aan het lachen maakt, een heerlijke tijd samen wilt hebben. Maar ook in bed lekkere dingen wilt uitproberen? Seksen tot de zon weer op komt? Ik hou van mannen die stoer zijn, maar ook een lekker lichaam hebben. Of ben ik nu te veel eisend? ; )