Ik heb geen speciale eisen, als wij maar normale gesprekken kunnen voeren. Het liefst niet te ouderwets, want ik ben zelf best modern en het zou kunnen dat het dan misschien niet zou kunnen klikken tussen ons. Doeg!
Ik vind een jongen die weet wat hij in zijn leven wilt heel aantrekkelijk, je hoeft niet perse een uitgaanstype te zijn of elk weekend te willen gaan dansen. Als je maar van lol maken houdt, van stoeien en gek doen met me...want ik hou van lachen :)!
Jij moet het heetste meid zijn in de omgeving, je moet me alles kunnen geven wat ik wil, je moet open staan voor experimentjes en je moet een mooi stel tietjes hebben net zoals ik, XXX stuur me snel een foto van je en een geil tekstjen dan antwoord ik zeker en wie weet lig jij dezenacht aan onze poesjes te likken