Ik hoop dat je net als ik van feesten houdt en sex. Lekker gek doen. Wat ik aantrekkelijk vind in een jongen is een beetje getint uiterlijk, donker haar, donkere ogen, slank, gevoel vppr humor. Maar laat je niet weerhouden. Verras me maar,
Op dit moment in mijn leven geef ik de voorkeur aan een paar jaar jonger of maximaal 45 jaar oud.. voor een serieuze relatie. Dingen moeten evolueren en natuurlijk aanvoelen. Ik ben het zat om single te zijn en niet te worden opgenomen.
Een rustige, lieve en zachte man. Niet eentje die over alles loopt op te scheppen, ik heb geen interesse in jouw nieuwste iPhone of hoe snel je auto gaat. Ik heb interesse in jou als persoon. Bij voorkeur ben je een niet roker of rook je niet als ik bij je ben.