Soms heb je net dat laatste duwtje in de rug nodig en ik ben blij dat ik die heb gehad. Misschien ben ik ook jouw laatste duwtje voor een date. Wat voor een date dat laat ik aan jou over. Ik sta open voor hete seks, maar ook voor een fijne relatie. Het ligt aan jou wat voor date we gaan krijgen. ;-) ;)
Ik hoop degene te vinden die me, vooral in bed, goed zal laten voelen. Wil je dat het speciaal voor ons wordt? Ik zal alles voor je doen. Kun je hetzelfde nu doen?
Je bent een geile en avontuurlijke man die graag de kont van een vrouw likte. Je weet ook hoe je op de juiste manier anale seks hebt en je vindt het niet erg als we elkaar buiten neuken. Ik hou niet van iemand die een preutje is, dat werkt gewoon niet voor mij. Dus ik hoop dat je openstaat voor alles.