Jij houdt wel van een leuke slimme vrouw die nog in de bloei van haar leven staat en je bent serieus in het zoeken naar deze leuke dame die je gelukkig kan maken. Het maakt mij niet uit of je jonger of ouder bent dan ik, zolang je me maar knap vindt.
Ik ben op zoek naar een behulpzame man die mijn lichaam wil aanraken om een warme lotion aan te brengen en er ook van houdt om ondeugende spelletjes in bed te met mij te doen.
Jij moet het heetste meid zijn in de omgeving, je moet me alles kunnen geven wat ik wil, je moet open staan voor experimentjes en je moet een mooi stel tietjes hebben net zoals ik, XXX stuur me snel een foto van je en een geil tekstjen dan antwoord ik zeker en wie weet lig jij dezenacht aan onze poesjes te likken