Je bent een geile en avontuurlijke man die graag de kont van een vrouw likte. Je weet ook hoe je op de juiste manier anale seks hebt en je vindt het niet erg als we elkaar buiten neuken. Ik hou niet van iemand die een preutje is, dat werkt gewoon niet voor mij. Dus ik hoop dat je openstaat voor alles.
Ik vind een jongen die weet wat hij in zijn leven wilt heel aantrekkelijk, je hoeft niet perse een uitgaanstype te zijn of elk weekend te willen gaan dansen. Als je maar van lol maken houdt, van stoeien en gek doen met me...want ik hou van lachen :)!
Een betrouwbare jongen die durft te laten zien dat ik een prinsesje voor hem ben. Zijn trots. Iemand die voor mij gaat, die het leuk vind om leuke dingen met mij te doen en iemand die warm is. Spreekt dit jou aan?