Je bent een geile en avontuurlijke man die graag de kont van een vrouw likte. Je weet ook hoe je op de juiste manier anale seks hebt en je vindt het niet erg als we elkaar buiten neuken. Ik hou niet van iemand die een preutje is, dat werkt gewoon niet voor mij. Dus ik hoop dat je openstaat voor alles.
Ik hou van een man die mee zou doen aan mijn avonturen in het leven, geniet met mij. Zoete momenten hebben. Ik zou heel graag iemand lief en oprechts willen ontmoeten
Als je ook van auto's houd dan zou dat natuurlijk geweldig zijn. Maar het is belangrijker dat jij zelf over voldoende onder de kap beschikt om mij tevreden te stellen. Verder ben jij stoer en lief en sportief en weet deze pittige tante te waarderen als vrouw.