Een leuke jonge man die interesse in mij toont en mij echt zou willen leren kennen. Ik vind het wel belangrijk dat je af en toe nog lekker uit je dak gaat, we zijn tenslotte nog lekker jong en daar moeten we het van nemen. Ben je serieus en op zoek dan hoor ik dat graag van jou!
Je weet wat je wilt. En je vind mij daarin passen. Je bent een charmeur en kan ook masseren. Kun je het niet dan gaan we gewoon oefenen toch. Meerdere keren zou kunnen ligt natuurlijk wel aan de tijd. Onze wegen scheiden toch elke keer weer. Als ik naar mijn eigen relatie toe gaat. En jij naar de jouwe of niet
Ga gewoon voor de seks en heb een perfecte nacht. Hopelijk ook meer dan eens. Dat is alles wat ik wil en waar ik om vraag. Wil je daar naartoe gaan en gewoon ontdekken of we het kunnen laten gebeuren?