Geen domme mannen graag. En als je een auto of motor hebt is makkelijk want ik mag de auto bijna nooit meenemen. Uiterlijk niet belangrijk. Beetje zot zijn wel.
Heb jij wel,interesse in mij? Dat popje? Ik breek echt niet hoor! Laat wat van je horen als je naar ongeveer hetzelfde op zoek bent als ik. Ik kan niet wachten tot de juiste jongen of man reageert! Lees ik je dadelijk dan al misschien?
Soms kan ik een beetje kieskeurig zijn, sorry !! Maar ik geef alleen het beste van mezelf, toch heb ik het volste recht om ook het allerbeste van jou te verwachten, Of niet soms? Als we allebei hetzelfde denken en op elkaar lijken, zullen we goede vrienden worden en kunnen we misschien iets meer dan vriendschap