Kom jij mij een beetje bluswater geven? Ben je wel in voor een gezellig avondje vol spanning? Ben jij niet bang voor het onbekende, en kun jij je mannetje staan? ik kan soms erg slecht luisteren en weet niet van ophouden. Misschien heb jij een methode ie wel werkt?
Gewoon seks hebben en die perfecte tijd ook hebben. Dat maakt de dingen zo geweldig en ik moet alles hebben. Jij ook en laten we het doen en niet meer wachten. Ik denk dat we alles kunnen hebben!
Je bent een heel fatsoenlijke man die weet hoe je vrouwen moet respecteren. Je denkt ook volwassen, want ik ben de onvolwassen jongens die hun hoofd niet gebruiken om na te denken erg beu. Dat betekent dat je een aantal verantwoordelijkheden moet hebben en dat je ze niet negeert, wat er ook gebeurt.
Ben je die man die mij weer een beetje kuis kan krijgen of vind je het opwindend om mij een lekker petske te geven op mijn billekes? Schroom niet, ik kan het wel aan hoor..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lynn-1, 25 jaar · Harderwijk
Volgt
Lexxx91, 25 jaar · Sneek
Naja, ik woon dus nog thuis, en gezien mijn 'fijne' situatie kan ik echt niet iemand mee naar huis nemen!! Dus als we iets tofs
Blluegirll, 25 jaar · Antwerpen
De man die ik echt leuk vind is geen jongen meer. Maar echt een man. Ik val niet op mannen die geen toekomst beeld hebben. Ik hoop
Loveberdie, 24 jaar · Veenendaal
Je moet gepassioneerd zijn, als je dat kunt zijn, weet ik zeker dat dit goed voor ons is. Ik wil dat je alle dingen doet die je
Sanane55, 25 jaar · Eindhoven
Volgt
Jollanda, 24 jaar · Rhenen
Leuke jongens, beetje alto of skater, niet perse mijn leeftijd. op een ouwe fiets schijn je het ook goed op te kunnen leren
Itsme-Amy3, 25 jaar · Steenbergen
Val jij op tattoos? Ik wil er zelf echt nog veel meer en vind mannen met tattoos ook heel aantrekkelijk. Maar het is geen must.
SZNN, 24 jaar · Zandhoven
Ik ben wel op zoek naar iemand voor langere tijd. Hier moet jij dus open voor staan. Wanneer het klikt hoop ik dat we vaker en