Ja, wat kan ik hier nog meer schrijven om jou over te halen om op mijn oproep te reageren? Leeftijd is niet belangrijk voor mij eveneens uiterlijk niet, je moet wel een lekkere pik hebben natuurlijk. Denk jij het wel te zien zitten met mij om voor regelmatig lekker speels met elkaar af te spreken? dan zie ik jouw reactie graag en vooral snel tegemoet! Zie ik je zo dan?
Ik ben op zoek naar een behulpzame man die mijn lichaam wil aanraken om een warme lotion aan te brengen en er ook van houdt om ondeugende spelletjes in bed te met mij te doen.
Een betrouwbare jongen die durft te laten zien dat ik een prinsesje voor hem ben. Zijn trots. Iemand die voor mij gaat, die het leuk vind om leuke dingen met mij te doen en iemand die warm is. Spreekt dit jou aan?