Een vurige man die weet wat hij heeft, de eerlijkheid en verantwoordelijkheid bezit, liefhebbend is en meest belangrijk voor mij met een groot gevoel voor humor heeft.
ik ben op zoek naar een goede man met wie ik kan praten en die veel gevoel voor humor heeft, een soort kerel die een geweldig advies kan geven en mij laat praten.
Een man die grappig is, die veel aandacht aan mij kan schenken. Ik heb eenvoudige likes dus ik hoop dat je eenvoudig bent om tevreden te zijn met iets dat precies goed is!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JeanJeany, 23 jaar · Deftinge
Ik zoek een leuke, spontane jongen
LondonSoCute, 23 jaar · Eindhoven
Maaknietuit hoejebent :$ alsje maar groot bent haha
Tessaaa, 23 jaar · Amsterdam
volgt
Boterbloempje5, 22 jaar · Gent
Ik zoek een leuke spontane vent die ook van muziek houd. Ben je geïnteresseerd, laat dan maar iets van je horen.
LekkereLucinda, 23 jaar · Akersloot
Het zou te gek zijn om samen naar een feestje te gaan of juist thuis lekker op de bank te zitten met een goede film. Ik zoek een
Samma, 22 jaar · Aalsmeer
Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos)