Jij weet wel raad met deze pittige dame en hebt zin om mij eens een goede beurt te geven, het liefst vaker. Alles is bespreekbaar zolang het maar netjes is en jij goed verzorgd. Waar we afspreken komen wij wel uit. Wat wil jij?
Jij bent wel toe aan een vaste relatie en je fladdert daarbij zeker niet van vrouw tot vrouw. Je bent wel knap maar je gaat dat niet gebruiken om je zin te krijgen. En dan het belangrijkste, je helpt me om die klier te vergeten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Badesexxy, 22 jaar · Zurich
Verras je me met je bewegingen en met leuke ideeën? Als je het goed doet, kan er iets speciaals gebeuren op de eerste date.
Laiess, 23 jaar · Dronten
Als jij degene bent met over wie ik praat, laten we samen dan plezier hebben. Wil je dat dit speciaal maken voor ons, laten we
BBSunnyXX, 22 jaar · Alteveer
Alleen de seks is zo goed en ik moet uitzoeken of ik meer leuk vind. Ik heb maar één keer seks gehad en dat is veel
CarolLina, 23 jaar · Heemskerk
Ja, volgens mij moet ik hier dan schrijven over een jongen? Misschien zoek ik wel een meisje :p Ben beetje emo, dus ook iemand
Bombergirl, 22 jaar · Noordbroek
Lekker en k***** geil!
Tilatequila, 23 jaar · Lille
ik zoek een leuke vriend die gezellig en spontaal is! die goed kan opschieten met andere jonge personen( mijn vrienden)!
Groenmeisje, 23 jaar · Loon op Zand
Ik kan nu eindelijk op zoek naar een vriendje die ik mee naar huis kan nemen zonder mij te hoeven schamen voor het gedrag van
JodieDay, 22 jaar · t Goy
Gewoon een leuke jongen die zichzelf is en humor heeft, heeeel belangrijk haha.