Ik neem aan dat je goed gelezen hebt en weet dat ik een relatie heb maar die ga ik hier verder ook niet in betrekken ik wil gewoon wat lol hebben weer en voornamelijk veel seks. Wil jij me dat geven? Of zie je dat niet zitten. Oordelen mag hoor. Ik ben toch best wel een lekker ding vind je ook niet?
Ik heb gewoon een man nodig in mijn leven dat ik na een dag werken niet thuis hoef te komen in een leeg huis en met een bord op schoot achter de tv hoef te eten helemaal alleen, maar gezellig aan tafel de dag door kan nemen met iemand die mij dierbaar is.
Wie weet mij er van te overtuigen dat hij mij een leuke relatie kan bieden, samen leuke dingen doen en dan natuurlijk ook wel een beetje de ondeugende kant want dat is nieuw voor mij. Kan jij mij op mijn gemak stellen, stuur mij dat dan in je berichtje:)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Geilekitten, 21 jaar ·
Rechelle2211, 20 jaar · Hardenberg
Een billenman die geniet van het leven en nog plaats heeft om samen met een leuke jonge meid te genieten! Relatie, single,
Ivana199605, 21 jaar · Dudzele
Je bent lief spontaan en goed lachs. Je hebt eigen vervoer en vind het leuk om uit te gaan.
UitgaanGirl, 21 jaar · Wetsinge
x
SharonPXXX, 20 jaar · Hengelo
Respectvol, verzorgd, humor en vooral heeeeel lief
Lana212, 21 jaar · Hempens
Wat ik zoek is gewoon ene leuke man die niet de hele tijd met zichzelf bezig is maar ook mij aandacht geeft en die samen met mij
SweetDeezz, 21 jaar · Reeuwijk
Ik wil dat je jezelf ook controleert. Je moet gezond zijn en je lul moet functioneel zijn. Je bent energiek en innovatief.
Mooiboell, 21 jaar · Assen
Niet te saai uiteraard. iemand die graag uitgaat of thuis leuke dingen wil doen.