Iemand speciaal dat is ook waar jij naar zoekt. Jij bent een jongen alleen en daar mag wat jou betreft best wel verandering in komen. Wat jij doet weet ik niet, hoe jij er uit ziet ook niet ,maar dat zijn vast wel dingen die jij mij met alle plezier wilt vertellen.
Ik zoek een man die ook houdt van muziek en festivalbezoek. Van wat voor soort muziek ben je? Iemand die niet bang is voor mijn tattoos en piercings en het feit dat ik soms zomaar een andere kleur haar heb.
OH als ik iemand die interessant is zou kunnen vinden met talenten zoals ik, idealistische man die van het leven houdt. Ik wil mijn partner in crime vinden. Iemand die voor altijd mijn hand vasthoudt.
Wie weet mij er van te overtuigen dat hij mij een leuke relatie kan bieden, samen leuke dingen doen en dan natuurlijk ook wel een beetje de ondeugende kant want dat is nieuw voor mij. Kan jij mij op mijn gemak stellen, stuur mij dat dan in je berichtje:)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Djinte, 21 jaar · Antwerpen
Waar jij bent dat weet ik niet, wie weet vind ik jou wel hier. Die ene leuke vriend of gezellige vriendin om mee rond te hangen.
ShaylaDans, 21 jaar · Herdersem
Je moet meer dan één keer kunnen klaarkomen, dus ik kan echt plezier hebben met je lul. En je moet het niet erg
Dmiie, 20 jaar · Herten
Ik wil dat je geduld met me hebt, want ik ben niet altijd vrij vanwege mijn werk, maar ik zeg je dat dit gaat worden. Ik wil je dat
Miasss, 20 jaar · Hertsberge
Volwassen man, anders moet je geestelijk volwassen zijn en moet je weten wat je met me doet als je me neukt.
Stefaniexje, 21 jaar · Brugge
volgt
Hannah123, 21 jaar · Turnhout
Als je denkt dat je geweldig kunt zijn voor mij, dan zeg ik je dat dit heel opwindend voor ons zal zijn. Ik zal er alles aan doen