Ik hoop dat je mijn friend with benefits wilt worden. Ik wil dat je mijn lichaam onderzoekt en ik hoop dat je er goed in bent in het plezieren van mij en dat je ook goed bent met je voorspel. Ik verlang echt naar seks, ik wil een man die stout is maar wel goede manieren heeft.
Ik neem aan dat je goed gelezen hebt en weet dat ik een relatie heb maar die ga ik hier verder ook niet in betrekken ik wil gewoon wat lol hebben weer en voornamelijk veel seks. Wil jij me dat geven? Of zie je dat niet zitten. Oordelen mag hoor. Ik ben toch best wel een lekker ding vind je ook niet?
Ik ben op zoek naar een goed uitziende man die me elke positie in seks kan laten proberen. Iemand die me tevreden kan stellen en me verslaafd kan maken. Leeftijd maakt mij niet uit. Ik heb gewoon een seksmaatje nodig die er altijd voor me is als ik me nat en geil voel.