Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.
Moet een orgasme kunnen geven, met je pik of met je tong. Ik ben het zat om al het werk te doen als het gaat om seks. Een echte dekreu zou heel leuk zijn.
Ik nam niet de moeite om ook andere profielen en jouw profiel te lezen, omdat ik iets heb geleerd in die 2 maanden dat ik hier lid ben. Het overgrote deel van wat er staat, is gelogen. Sorry, ik weet ook wel dat niet alle mannen hetzelfde zijn. Maar het is beter om elkaar gewoon te leren kennen en niet te kijken