Ik ben niet in het bijzonder bezig met hoe mannen denk, maar ik denk wel dat mannen echt geïnteresseerd moeten zijn in de belangen van hun partners. Wie weet het het beste? Zijn wij misschien voorbestemd voor elkaar?
Iemand speciaal dat is ook waar jij naar zoekt. Jij bent een jongen alleen en daar mag wat jou betreft best wel verandering in komen. Wat jij doet weet ik niet, hoe jij er uit ziet ook niet ,maar dat zijn vast wel dingen die jij mij met alle plezier wilt vertellen.
Ik zoek een man die ook houdt van muziek en festivalbezoek. Van wat voor soort muziek ben je? Iemand die niet bang is voor mijn tattoos en piercings en het feit dat ik soms zomaar een andere kleur haar heb.
Ja wat ik zoek vind ik een beetje moeilijk om te zeggen, er moet gewoon een klik zijn. Misschien cliché maar het is toch gewoon zo? Lekker aanvoelen...kijken hoe het gaat en kletsen, uitgaan en leuke dingen doen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Koekensophie, 20 jaar · Bolsward
Lijkt het je leuk om eens een drankje met elkaar te doen, Heb ik misschien je interesse gewekt met mijn profiel en wat ik wil!
Michelletje, 20 jaar · Baarn
Volgt
Raliyahalysha, 20 jaar · Velsen-Noord
Ik leer je graag kennen!
Sadd--, 21 jaar · Franeker
Jij weet mij goed te behandelen en je bent leuk en lief tegen mij. Ik ben erg gemakkelijk in de omgang, dus je zult je wel snel
Mar Ly, 21 jaar · Oudewater
Je zou iets geweldigs voor me kunnen doen. Je bent een aardige maar zeer begripvolle man die zal proberen me beter te laten
Fanny Bulga, 20 jaar · Almelo
Volgt
Mellaaah, 20 jaar · Lisse
Als jij mijn sexuele verlangens kan bevredigen... dan weet ik zeker dat het gaat werken voor ons. Ik heb een hoop dingen die
Committed, 21 jaar · Enschede
Doe je met me mee? In alles wat ik wil? hoop snel een leuk antwoord van je te krijgen!!