Ben je het ook zo beu om alleen te zijn? Dan is dit de kans om samen iets moois op te bouwen? We zien wel hoe we de dag samen in gaan plannen en wie weet gaan wij niet zo snel weer uit elkaar?
iemand die zijn hart toestaat om ontroerd te zijn en daarna toestaat dat zijn acties zijn van het hart volgen. die streeft naar genezing, herstel en oplossing. Een man die ernaar streeft om de fouten rondom hem recht te zetten - en de fouten in hem. Ik ben op zoek naar mannen van mededogen, tederheid en liefde
Sanckana, 27 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent dus net zo geil als ik en het liefst nog heel veel geiler hihihi samen gaan wij lekkere nachtenlang neuken en allemaal geile dingen met elkaar doen, hmm ik kan dus echt niet wachten, schiet je een beetje op en stuur je me een berichtje?
RoxyFlower91, 27 jaar · Vianen
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als jij mij weer lekker goed zou kunnen laten voelen, dan laat ik jou ook voelen hoe speciaal ik voor jou zal kunnen zijn. Zeker ben ik er al van dat dit een goede start zou kunnen zijn van iets moois. Ik zal wachten totdat je mij een berichtje stuurt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ivy01, 27 jaar · Baarle-Nassau
Je kunt me altijd benaderen als je echt geïnteresseerd bent om mij te ontmoeten en misschien persoonlijk vast te houden.
VlaurenV, 26 jaar · Landskouter
Je bent heel liefdevol en geniet ervan om bij me te zijn. Je bent begripvol en snapt dat ik een druk leven heb.
Hmm Lizzie, 26 jaar · Waarloos
Je moet respect voor me hebben en leuke dingen met me willen doen. zoals wandelen in de stad. Misschien mag je wel kijken als
YoungSexyLady, 26 jaar · Linkebeek
Heel veel seks is altijd lekker, ik heb zin om daar van te genieten. En daarna zien we wel wat er van komt vind ik. Hoe vind jij
Desperato, 26 jaar · Lelystad
ik zoek niet iemand die constant medelijden met mij gaat hebben. Voor mij is het allemaal achter de rug en ben ik al begonnen
Dake, 27 jaar · Assen
Ik zoek een leuke heer die van experimenteren houdt en natuurlijk ook een lang voorspel. Als je hygiënisch bent en weet
Elena29007, 26 jaar · Heesch
Een leuke lieve man die volwassen genoeg is om beslissingen te maken. Open staat voor een relatie en gek is op dingen doen zodat
TattooJaims, 26 jaar · Hommerts
Een man die me wat meer spanning en opwinding kan geven in bed. Je respecteert me tijdens de sex. Je zit vol passie en bent soepel.