Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Je hebt een lekker gevoel voor humor, ofwel droog of sarcastisch, je besteed tijd aan familie en vrienden en ook aan jezelf. Je bent lief, een beetje gek, bent ambitieus en ondernemend.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gammie, 27 jaar · Houtem
Ik hou van de leuke gezellige knuffelachtige en vooral gekke grappige jongens. Niet te stoer maar wel leuke initiatiefnemers.
SiyaHot, 27 jaar · Bennebroek
Als je iets interessants te zeggen hebt of als je geïnteresseerd bent in wat ik te zeggen heb. Je weet dat we soms een druk
Bybob, 27 jaar · Wambeek
Als je nu nog aan het lezen bent is dat een goed teken en hoop ik snel iets van je te mogen lezen hier?
Fairytail1991, 26 jaar · Ramsel
Een man die een vrouw nodig heeft om seks te hebben in zijn bed. Een man die gemakkelijk in mijn aanraking komt. Een kerel die
CurlyWurlyBabe, 26 jaar · Leuven
Ben jij die leuke jongen waar ik al een tijd naar zoek ? Nee, geen dames, echt niet! Wie laat er eens wat horen?
91brenda, 26 jaar · Voorburg
Ik val op wat oudere mannen, ben vooral op zoek naar een lieve man die voor me wil zorgen.
Kussertje, 26 jaar · Axel
Je bent niet al te groot gebouwd want dat ben ik zelf helaas ook niet..
JayleeASS, 26 jaar · Naarden
Als je denkt dat je de capaciteiten hebt om me gelukkig te laten voelen, dan moet je me hier berichten. Ik zeg je dat ik hier gewoon