Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de hele dag door praat. Je hebt een luisterend oor , en vind het leuk om met een vrouw in contact te komen en kijken wat de toekomst voor ons in petto heeft.
Ondanks mijn drukke leventje en een mooie vriendengroep die ik om me heen heb, ben ik nog wel op zoek naar die ene man die af en toe op de rem kan trappen en zin heeft in leuke reisjes, beetje samen sporten en gewoon gezellig op de bank hangen, tv kijken en meer van die clichés die je hier op hoort te schrijven.
Een fijne jongen die weet wat lekkere seks is en daar ook veel voor over heeft. Dat zou voor mij dan ook echt perfect zijn. Ik wil heerlijk kunnen genieten en doen wat we maar willen. Zou jij dat ook hebben?
Utregsmeissie, 27 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde interesses, ik hou wel van een actieve jongen. Niet iemand die thuis de hele dag zit te gamen of televisie te kijken. Ik zoek iemand met een toekomst perspectief, ik weet dat jullie er zijn!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ma Rti Ne, 27 jaar · Schiedam
Anaal wil je ook graag doen. Van mij hoef je er geen ervaring mee te hebben. Voordat we zover zijn mag je mij eerst goed likken
Peekaboe, 27 jaar · Abbekerk
Nieuwe contacten, vrienden, tja ik heb geen idee wat deze site mij gaat brengen maar ik merk het wel.
Elena1990, 26 jaar · Amsterdam
Je mag een man of vrouw zijn. Ik heb geen voorkeur.
LucyLuxx, 27 jaar · Roosteren
Een man die me aantrekkelijk vindt vanwege mijn sexy figuur. Een man die me ook kan raken en mijn geuren kan waarderen. Een
Lyssalee, 27 jaar · Warffum
Ik denk aan een man met een lekkere lul. Iemand die een beetje kan neuken en niet al te veel ervaring heeft, omdat ik denk dat
SimplyMe900927, 27 jaar · Maasbree
Ja leuk dus hihi, maar ja wat is leuk, he. Dat is natuurlijk heel persoonlijk maar ik denk dat wij daar gauw genoeg achter kunnen