Een rustig type, ik ben niet zo van die blaaskaken. Ik hou van mannen die zichzelf goed kennen, en weten wat ze willen. Een baan hebben, en zelfverzekerd in het leven staan. Niet alleen valt voor uiterlijk, want ik ben meer dan alleen dat.
Jij bent redelijk flexibel met je tijd en je snapt dat het niet altijd op een normaal tijdstip is dat ik je vraag of je zin hebt bij me in bed te kruipen, en dat vind je ook niet erg want intiem zijn is iets dat 24 uur per dag kan!
IWant2Rid3Y0u, 27 jaar · Mijdrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik vind het leuk om er voor elkaar te zijn en elkaar te geven wat we willen. hoe dan ook is dat een fijne gedachte, maken we die samen gewoon waar? Ik denk dat het zo mooi kan worden!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Powerx-xWoman, 27 jaar · Oirlo
Jij bent wel te vinden voor een one night stand, enkel seks is wat jij nodig hebt en daar wil ik jou maar al te graag mee helpen.
Vincenza92, 26 jaar · Cadzand
Iemand die bij mij kan zijn voor seks. Iemand die mijn centrum kan betreden. Iemand die van mijn poesje wil eten.
Blauwtj19900430, 27 jaar · Huizingen
Jij staat open voor mooie avontuurtjes. Hebt fantasie en kan je goed inleven. Je bent leuk, hebt humor en houd wel van een spelletje!
Pabostudente, 27 jaar · Farmsum
Ik zoek iemand die open staat voor nieuwe dingen in het leven, er zijn vast genoeg dingen op jouw bucketlist die jij ooit zou
JoybabySingle, 27 jaar · Alkmaar
volgt
Aimee070, 27 jaar · Den Haag
Omdat ik van mooie lingerie hou en er veel van in me kast heb, maar ze Ik ben op zoek naar een mooie en lieve man tussen de 25 en 45
LadyMady, 27 jaar · Heerlen
Ik ben Madeline, die een beste vriend wil. Ik vind het leuk om iemand voor altijd mijn BESTE VRIEND te noemen. Het is nogal cheesy
Foryoureyes, 27 jaar · Lottum
Doe maar normaal dan doe je al gewoon genoeg is jouw motto. Je wilt net als ik bemind worden maar wel met iemand waar je enigszins