Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent die graag van vliegen en zon houdt want ik ben echt dol op vakanties in de zon!
Je bent lief en vooral jezelf, je hebt geen ochtendhumeur en heb geen bezwaar tegen een gamende vriendin die rookt. Het zou handig zijn als je verstand hebt van brommers dan hoef ik met mijn Puch Maxi niet meer naar de fietsenmaker als er iets mee is.
Een ondernemend type dat is een ding dat zeker is. Jij hoeft niet zo sportief te zijn als mij (mag wel). Zo lang jij maar niet altijd met je luit kont op de bank zit vind ik het al prima.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LauraBabeeBoo, 27 jaar · Lelystad
Ik ben op zoek naar een leuke, lieve man om dingen mee te ondernemen. En dan zien we wel of er een klik is toch? Ik sta in ieder geval
LoveGolden, 26 jaar · Langeveen
Wil jij ervaren hoe smaakvol en smeed en kneedbaar mijn handen kunnen zijn? Je zult je vast afvragen wat er met je gebeurt ;)
Brasil90, 27 jaar · Rotterdam
Een leuke en vooral gezellige jongen die van dansen en muziek houdt. Een man die van stevige ronde billen houdt ;)
Kontslet, 27 jaar · Ingelmunster
heb een grote pik
WildFire, 27 jaar · Krimpen aan den IJssel
een hete vent voor een leuke date!
Camella, 27 jaar · Hoofddorp
i am looking for a reliable and trusted, honest person.i am looking for a reliable and trusted, honest person.
Nouckie90, 27 jaar · Lelystad
ik hou van een man die elk onderwerp kan bespreken. Natuurlijk telt het als hij aantrekkelijk is :) iemand die gezinsgericht