Je bent jong en wil wat, je kan ontvangen tijdens de dag, je bent niet bang om je te laten gaan, en nieuwe dingen te ontdekken, je bent niet vies van oraal je houd van het standje 69 en wil alles uitproberen, al was het maar een keer, dan weet je of je het fijn vond of liever niet meer, je houd van veilige seks.
Ondanks mijn drukke leventje en een mooie vriendengroep die ik om me heen heb, ben ik nog wel op zoek naar die ene man die af en toe op de rem kan trappen en zin heeft in leuke reisjes, beetje samen sporten en gewoon gezellig op de bank hangen, tv kijken en meer van die clichés die je hier op hoort te schrijven.
X--Anne--X, 26 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent stout, je zou me naar een rustige plek brengen en daar zullen we een intieme tijd hebben!
CRLINEX, 26 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Jij bent uitmuntend met vrouwen, je behandeld ze goed en je hebt een zeer goed gevoel voor humor. Jij kan vrouwen aan het lachen maken!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pu Su, 26 jaar · Bolsward
Wees niet verlegen om jezelf aan mij te laten zien want ik ben erg gemakkelijk om mee te praten, we zullen zoveel tijd voor elkaar
Pantertje90, 27 jaar · Almere
Weet je wat. Ik laat me compleet verrassen.
Tanika, 26 jaar · Opende
Een leuke tijd samen en veel plezier, ik denk dat die dingen de beste dingen in het leven zijn. Gewoon om voor jou en mij te gaan
Jolienxxx, 26 jaar · Oirlo
Spontaan en leuk, je bent gewoon jezelf, want als iemand zich anders voor gaat doen daar kan ik wel op afknappen. Daar schieten
Amberly91, 27 jaar · Meerssen
Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten te gaan en modeshows te kijken. Iemand, waar ik contact mee kan maken?
FloweRachel, 26 jaar · Beveren
Romantiek is voor jou geen geheim en je weet dat er menig meisjesharten smelten voor een lief woordje af en toe. Dat lief zijn
Scarleta 27, 27 jaar · Marknesse
Je moet van lekker eten houden want als je voor mij gaat dan wordt je overladen met lekker eten omdat ik graag in de keuken sta.