Is het je nooit opgevallen dan? Dat als je verliefd word en gelijk iedere dag bij elkaar bent dat het dan fout gaat. Ik wil dat niet meer mee maken want dat heeft me echt heel erg veel verdriet gedaan. Er is ook niks mis mee om rustig aan elkaar te wennen toch?
Ik hou van romantische jongens, gezond en verzorgd, dat wel. Geen kleine vieze perverts iiieeuuww :p Beetje fit mag ook wel. Ik ben zelf wel een open persoon, maar niet bepaald sportief. Je kunt me verwennen met rode rozen, Lila chocola en Prosecco ;)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Chesty Tess4, 26 jaar · Ottersum
Waarom ben ik dan nog alleen? Omdat ik jou nog niet tegengekomen ben. Ja, dat zal het zijn, maar waar zit je? ;)
Kim090, 26 jaar · Nieuwkoop
Ik ben op zoek naar iemand die weet hoe het is om plezier te hebben en die niet saai is Want daar gaat het in het leven om, toch?
The Hunter0, 26 jaar · Merendree
Zijn er dingen die jou het zelfde effect geven? Wat zijn dat voor dingen? We kunnen samen hangen, in werkelijkheid kom je erachter.
Sprieng, 27 jaar · Zierikzee
Wat ik zoek is een serieus persoon, die ook humor heeft, maar die zich wel wil settelen.
MarriekkeeX, 27 jaar · Terneuzen
Beetje spanning hou je van en een wandeling die weleens heel anders kan eindigen word je alleen maar vrolijk van. Ik hoop dat
Linnas, 26 jaar · Haringhuizen
Een man die ik naar een feestje kan mee nemen, die lief en netjes is. Iemand die een goeie indruk kan achter laten. Iemand die
Stylish P4, 26 jaar · Duivendrecht
Een seksmaatje vinden om dat tekort op te vullen. Dat is een must voor me. En daarna kunnen we altijd nog zien of we het voor vaker