Als je denkt dat je me een speciaal gevoel gaat geven, denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Word je daar nu opgewonden van? Laten we dit werkelijkheid voor ons maken.
Ik zoek en een lieve man die 100% voor mij gaat, maar ook een man die zich aardig weet te vermaken met zijn vrienden. Dat moet wel een beetje in balans zijn want ik wil ook tijd met mijn vriendinnen kunnen hebben.
Niet bang voor een eigenzinnige en ambitieuze jonge meid van 20 die 1000% zeker weet wat ze wil gaan bereiken. Je wilt mij liefhebben en mentale ondersteuning geven in het najagen van mijn dromen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
PC114, 24 jaar · Wierden
Ik ben een geweldige persoon, dus ik heb iemand zoals ik nodig. Ik heb iemand nodig die onvoorwaardelijk van me houdt. Ik ben
Edmee, 24 jaar · Mariakerke
Leuke jongen waar ik leuke dingen mee kan doen, misschien ook interesse heeft in muziek.
Lekkersuitemmen, 25 jaar · Emmen
.
Br00k2, 25 jaar · Rutten
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet
Jnice, 25 jaar · Hoogezand
volgt
Ange, 24 jaar · Amsterdam
Gloworm, 24 jaar · Ninove
Ik ben niet het type om op een site te zoeken en misschien ben je hier ook wel om gewoon eens te kijken wat er allemaal op je af komt.