Ik hou van mannen die stoer zijn, echte mannen met grote handen. Avontuurlijke mannen die niet bang zijn om nieuwe dingen te proberen in bed. Mannen met een baardje vind ik wel erg sexy, maar is zeker geen must.
Jij ziet vrouwen niet als lust objecten, maar neemt de tijd om een vrouw te leren kennen. Je wilt weten wie ze is en waar ze voor staat en je wilt er niet zo snel mogelijk overheen.
Frances1993x, 25 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Wat ik hier hoop te vinden??? Nou, ik zoek hier dus naar een man die liever geeft dan krijgt. Dus iemand die mij durft te verwennen, zonder dat ik verplicht word dat bij hem te doen!!! Maar iemand die kan genieten van het spel om te geven zonder dat hij wil dat ik vanalles bij hem ga doen! Dat zou voor mij perfect