Je moet iemand zijn die goed geheimpjes kan houden en niet aan andere gaat praten over ons. Ik wil dit niet laten uitlopen en dat er een probleem komt tussen ons. Verder moet je ook durf hebben, weten wat spanning brengt in het leven en weten hoe je een dame behandelt.
Een man met veel sex ervaring, ik heb de normale dingen al wel gedaan maar wil wel wat ondeugender worden, dus je moet wel lekker stout zijn en veel geile ideetjes met mij hebben!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Julesyette, 26 jaar · Averbode
Jij houdt wel van dames met een dirty mind, het windt je op om te zien hoe ver je kan gaan, oprekken van gaatjes is je hobby
Proud2BStout, 26 jaar · Venlo
Maakt niet zoveel uit. Innerlijk is belangrijker dan uiterlijk en het gaat om het plezier.
LOVELY4, 27 jaar · Bilzen
Volgt
Sproeting, 26 jaar · Scherpenzeel
Niet te oud, Niet te jong. Flexibel. Leuke baan. Geen one night stand type. Casual. Begripvol. Ondersteunend. Aanvullend.
Hannah21, 26 jaar · Reeuwijk
Leuke mannen (oudere mannen mogen ook reageren hoor) die wel zin hebben in een beetje ontspanning zal ik maar zeggen. Dan
Stapvriendin, 26 jaar · Everberg
Ja waar zit je verstopt en wat moet ik nog meer doen om je te kunnen vinden. Laat het me even weten oke?
Thesweetest92, 26 jaar · Almere
Ik wacht op een man of een persoon die mijn ups en downs in het leven zal begrijpen. Ik wil iemand die me speciaal zal laten voelen
Love-Kimberleyx, 27 jaar · Rijswijk
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken.