Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd, single of niet, op zoek naar een langdurige sexrelatie. Want als het lekker is waarom zou je dan verder gaan zoeken vind je ook niet? Ziet er goed uit, ik val op blond, bruin en zwartharige mannen, goed uitziend natuurlijk en gewoon geil.
Nou het liefst heb ik gewoon een lekkere pik die al mijn gaatjes gaat verkennen en een aantal condooms voor mij gaat vullen, die ik als je weer weg bent leeg op mijn buik en borsten om uit te masseren.
Een geile man die natuurlijk zin heeft in een passie volle sex nacht, gewoon heerlijk genieten van een avondje ondeugend doen, heerlijk elkaar verwennen en vooral lekker lang voorspel. Krijg je al zin?