Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Ik wil me leven met je delen en wat meer actie in me leven krijgen. Je moet dus niet iemand zijn die alle dagen thuis zit uit je neus te eten want daar kan ik echt niet tegen. Je moet echt wel wat doen. Ik zou heel graag kinderen willen. Dus ik hoop jij ook. Mocht je ze al hebben vind ik dat helemaal niet erg. Ik zal
Ben jij die warme, romantische man, ben je op zoek naar een relatie en hou je van gezelligheid dan denk ik dat wij elkaar maar moeten leren kennen. Zie je er dus verzorgd uit en ben je serieus, laat dan snel een berichtje achter!