Ik wil dat je zelfvertrouwen hebt en iemand die mijn gevoelens kan versterken. Ik wil alleen dat je de leegte opvult die ik in mijn leven nodig heb. Je moet lief zijn en heel geduldig met me zijn omdat het lang geleden is dat ik liefde in mijn leven heb gehad. Ben jij degene?
Ik ben een leuk persoon en ben op zoek naar een man die ook leuk is om in de buurt te zijn! Je kunt niet saai zijn met een vrouw zoals ik, geloof dat maar! Je moet veel energie met me hebben!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Huisanne1989, 27 jaar · Huizen
Jij bent ook op een punt gekomen in je leven dat je voelt dat je er klaar voor bent om het een stukje rustiger aan te gaan doen en
Snellekeet, 27 jaar · Chaam
Een leuke jongen, normaal, geen macho type die een serieuze relatie wel ziet zitten.
Girl2kiss, 27 jaar · Wijk aan Zee
Je moet wel een tijdje met me willen omgaan, om te kijken of het werkt voor ons. Ik weet zeker dat ik jou de tijd van je leven kan
SexySusan, 27 jaar · Gouda
Verzorgd
Steffie90, 26 jaar · Eindhoven
volgt
Lianne123, 26 jaar · Haren
Volgt
Arrriah, 26 jaar · Ried
Je moet aardig zijn, alles zeggen wat je wilt, maar wees eerlijk tegen me en verberg niets voor mij!
1weekSingle, 27 jaar · Elst
Iemand die goed dingen voor zichzelf kan houden, en de klik moet er natuurlijk ook zijn