Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier. Maar toch zijn er van die kleine dingen die wel zouden mogen veranderen. Herken je dat?
Ik vind het leuk om mijn recente breuk te overwinnen. Ik hou er niet van om alleen te zijn, ik wil uitgaan, mijn lievelingseten met iemand eten, glimlachen, zelfs ik pijn heb. Ik heb een aardige vent nodig die alle herinneringen aan mijn ex-vriendje kan laten verdwijnen. Misschien kan ik seks ook als een
Ik ben een leuk persoon en ben op zoek naar een man die ook leuk is om in de buurt te zijn! Je kunt niet saai zijn met een vrouw zoals ik, geloof dat maar! Je moet veel energie met me hebben!