Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen en natuurlijk vooral van elkaar. Verder goed verzorgd, lekker veel gevoel voor humor, en gewoon lekker jezelf zijn want dat ben ik ook.
Ik ben zelf niet bepaald een standaard type dus eigenlijk wil ik ook niet dat van een ander eisen. Wel ben ik helemaal van de paar dagen niet geschoren mannen. Vind het gewoon op een of andere manier heel mannelijk staan en dat is ook belangrijk. Verder gewoon lekker in het leven en open voor iets nieuws
Knappe lange man met een killer-glimlach, die klaar is om mijn leven en mijn slaapkamer op te lichten, geef me het gevoel dat ik de laatste vrouw in het leven ben, laat me weten hoeveel je me wilt neuken en hoe je het mij wilt geven.