Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen van de man houdt en van de man die voor zijn vrouw kan zorgen! Ik heb altijd gedroomd van zo'n man, met wie ik zo samen kan zijn! Ik wil dat hij een resolute en dappere man is! Met zo'n man wil ik een relatie gaan hebben, ! Ik zal hem in alles steunen en zal met samen met hem mijn best doen iets geweldigs te bereiken.
Ik ben zelf niet bepaald een standaard type dus eigenlijk wil ik ook niet dat van een ander eisen. Wel ben ik helemaal van de paar dagen niet geschoren mannen. Vind het gewoon op een of andere manier heel mannelijk staan en dat is ook belangrijk. Verder gewoon lekker in het leven en open voor iets nieuws
Ik ben niet erg snel in ware liefdes en dat soort dingen gewoon op het gemak lijkt me veel leuker. Als we vriendschap hebben kan de rest nog leuker worden toch?