Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Ik ben slim genoeg om te beseffen dat niet iedereen zo flexibel kan zijn met tijd als ik. Daarom ben ik op zoek naar meer dan 1 man. 2 of 3 zal wel volstaan veronderstel ik. Niet alle 3 op hetzelfde moment. Tenminste, niet nu, maar we kunnen dat later wel bespreken.
Je bent een aantrekkelijke man op zoek naar een aantrekkelijke vrouw. Tatoeages maken je niet bang en je denkt dat dat sexy is. Dus laten we beginnen tot het ochtendgloren!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Laurent19891219, 27 jaar · Hoegaarden
Waar jij van houd dat weet ik natuurlijk niet maar ben er wel erg benieuwd naar. Zou wel leuk zijn als we van dezelfde dingen
Noviiie, 26 jaar · Amstelveen
Zoek je net als mij geen relatie, maar heb je wel behoefte aan intiem contact dan zijn wij gemaakt voor elkaar! Lekker genieten
Freckles, 27 jaar · Groningen
Jij kijkt mij in de ogen en de vonken springen over...
Gerdaatje, 27 jaar · Delft
Nou daar ben ik dus benieuwd naar....
Sexpoppetje, 27 jaar · Vlissingen
jij moet gewoon lekker zijn en lekker WILD!
VergeefmeNietje, 26 jaar · Enkhuizen
Stinkend rijk!!! :p Grapjuuhhh!! Zolang je maar niet op kamers woont of nog bij je moeder want dat is zo lame! Voor de rest als
Bloempje131, 27 jaar · Zuid-Scharwoude
Je hebt een goede baan, kan genieten van het leven en vind uit gaan echt noodzakelijk en niet alleen in het weekend..