Je moet iemand zijn die goed geheimpjes kan houden en niet aan andere gaat praten over ons. Ik wil dit niet laten uitlopen en dat er een probleem komt tussen ons. Verder moet je ook durf hebben, weten wat spanning brengt in het leven en weten hoe je een dame behandelt.
Ik wil een friend with benefits en natuurlijk een ervaren man. Iemand die me een heleboel dingen kan leren als het op seks aankomt. Wie kan me veel orgasmes geven en kan me veel voldoening geven als we samen zijn. Ik vind het fijn als lief en volwassen bent!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Broos, 27 jaar · Leerdam
Ik zoek naar een leuke heer om lekker mee te babbelen en eventueel een date mee te hebben. Hij moet van sporten houden en als
MA-, 26 jaar · Utrecht
Volgt
Della2u, 26 jaar · Moere
misschien ben ik hier op deze site voor hetzelfde als jij, of misschien niet ... maar in ieder geval waag ik een poging.
InLove2much, 27 jaar · Kortrijk
Iemand die zoals ik houdt van reizen en geniet van de leuke dingen in het leven. Makkelijk meegaand en plezier maakt, omdat
Janette1990, 27 jaar · Sneek
NVT
NurseNouk, 26 jaar · Groningen
Jij bent nieuwsgierig en klaar om wat nieuws uit te proberen. Je staat net als ik open voor grenzen verleggen en weet deze ook
Viezediana, 26 jaar · Amstelveen
Je laat me mezelf zijn.
Falicia1991, 26 jaar · Genk
Nu wil ik wel heel erg graag weten welke man ook op zoek is naar een mij natuurlijk want anders dan heb ik er helemaal niks aan.