Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding te nemen maar je moet je ook over kunnen geven. Is dit een beetje war jij op kickt dan kunnen we nig heel veel leuke momenten beleven
Natuurlijk wil ik wel lekker flirten enzo maar het is wel erg fijn dat we ook wat meer kunnen doen dan dat. Dus zou je me mee uit willen nemen en zien wat we gaan doen samen?
Jij gaat niet enkel af op het uiterlijk, maar dat is wel iets wat je toch ook niet onbelangrijk vindt. Je beseft maar al te goed dat er ook mooie meiden zijn die wat zinnigs te zeggen hebben. Daarom wil je mij ga-raag eens mee uit nemen en wie weet hebben wij al meteen een match waar we U kunnen tegen zeggen.