Nou het liefst heb ik gewoon een lekkere pik die al mijn gaatjes gaat verkennen en een aantal condooms voor mij gaat vullen, die ik als je weer weg bent leeg op mijn buik en borsten om uit te masseren.
Ik ben niet erg snel in ware liefdes en dat soort dingen gewoon op het gemak lijkt me veel leuker. Als we vriendschap hebben kan de rest nog leuker worden toch?
Je moet iemand zijn die goed geheimpjes kan houden en niet aan andere gaat praten over ons. Ik wil dit niet laten uitlopen en dat er een probleem komt tussen ons. Verder moet je ook durf hebben, weten wat spanning brengt in het leven en weten hoe je een dame behandelt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Annika123, 26 jaar · Baarland
x
Astrid91, 26 jaar · Herfelingen
Weinig te vragen ook niets te klagen hihi. Ik ben super makkelijk in de omgang ben jij dat ook? Lekker samen lachen, knuffelen
Chimmie, 27 jaar · Hoelbeek
Ik ben het gemak zelf, ik stel geen eisen maar vraag je alleen eerlijk en oprecht te zijn en mij zo te behandelen zoals je zelf
Issake23, 26 jaar · Lokeren
ik zoek een jonge die een lange relatie kan volhouden
Arrriah, 26 jaar · Ried
Je moet aardig zijn, alles zeggen wat je wilt, maar wees eerlijk tegen me en verberg niets voor mij!
Maskeopkop, 26 jaar · Petegem-aan-de-Schelde
Een leuke man die open staat voor serieus, die mij het gevoel kan geven dat ik gewaardeerd word, respect heeft en niet te aanhankelijk
Sophie2love, 26 jaar · Gistel
Als je nu net als ik toch wel iets nieuws zoekt. Misschien ook geen zin hebt om te wachten. Dan mag je dat gerust kenbaar aan mij
Powerx-xWoman, 27 jaar · Oirlo
Jij bent wel te vinden voor een one night stand, enkel seks is wat jij nodig hebt en daar wil ik jou maar al te graag mee helpen.