Een grappige, leuke, spontane, ondernemende en onderhoudende man. Maar ook een man die niks overhaast wilt doen en het gewoon stap voor stap wilt doen. Een man die moeite voor me wilt doen en me laat voelen dat ik het belangrijkste ben in zijn leven.
Eigenlijk kan ik niet zeggen hoe je moet zijn, ik ben op zoek naar sex en wil dus een verzorgde man want heb geen zin in ziektes of dat soort dingen en ik wil een man die een rijke ervaring heeft om mij van alles bij te leren. Krijg je net als ik ook al zin, laat dan een leuk berichtje achter.
Je houdt van een feestje, maar je weet mij ook af te remmen en geeft wat rust geeft. Gezelligheid en eerlijkheid is belangrijk. Je ziet er verzorgt uit en kleed je leuk en dat hoeft echt niet volgens de laatste mode te zijn.