En jij die gezellige romantische eerlijke humorvolle aardige vent en je kan jezelf wel vinden in mijn profiel geef mij dan een teken. Ook belangrijk voor mij is dat je wel af en toe van een lekker wijntje pilsje of whatever houdt en daar dan ook zo af en toe een sigaretje bij opsteekt.
Een grappige, leuke, spontane, ondernemende en onderhoudende man. Maar ook een man die niks overhaast wilt doen en het gewoon stap voor stap wilt doen. Een man die moeite voor me wilt doen en me laat voelen dat ik het belangrijkste ben in zijn leven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Alexxxxaa, 26 jaar · Amsterdam
Als je geïntereseerd bent, reageer maar ofzo.. maar dan wel met een sexy plaatje :p Mischien stuur ik er wel eentje terug.....;)
Silketerpstra, 26 jaar · Leeuwarden
Volgt
Roxannie1805, 26 jaar · Hilvarenbeek
a. Je vind mij leuk, b. Je bent serieus en c. Je gebruikt je gewone hoofd e loopt niet dat kleine koppie in je broek achterna.
Running2U, 26 jaar · Avekapelle
genieten van het strand met mooi weer, met mij willen pronken, me niet behandelen als dom blondje
JullliieeX, 27 jaar · Baarn
Een rustig type, ik ben niet zo van die blaaskaken. Ik hou van mannen die zichzelf goed kennen, en weten wat ze willen. Een baan
Maaaikeee, 26 jaar · Maastricht
Volgt
SuperQutie, 27 jaar · Emmeloord
Een vent die me een lekkere tijd kan geven. Ik wil zijn harde en sterke pik likken.. Een man die zachtaardig kan zijn en andere
Dellaa, 26 jaar · Tolbert
Ik wil alleen dat je je op me concentreert als we met elkaar beginnen te praten. Kun je vandaag iets goeds voor ons doen? Ik ben