Een leuke spontane jonge man die het leuk zou vinden om iets serieus op te bouwen met me. Die lief is, verzorgd en eerlijk. Hoe je er uit zie hecht ik niet zo heel veel waarde aan, zolang je hartje maar op de juiste plek zit.
Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn als je me je tijd kunt geven. Kan je dat voor me doen? Laten we deze vandaag speciaal voor ons maken. Ik ben klaar om je alle dingen te geven die je van me wilt.
Opzoek naar een echte man, iemand met een geweldige persoonlijkheid, iemand die positief in het leven staat. Een goed hart heeft, en niet terug deinst als het even moeilijk word in het leven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Naughty-R3, 24 jaar · Poeldijk
Leuke man die vooral ook van sporten houdt. Net als ik lekker gezond bezig. Iemand die vrij is, dus beschikbaar om wat mee p
Elvin4u, 24 jaar · Eenrum
someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with
Julia1992, 25 jaar · Hoogezand
Het gaat mij alleen om het hebben van seks, zo vaak mogelijk. Ik denk dat wij er samen voor moeten gaan en hopelijk wordt het
Joy A Lot, 25 jaar · Genderen
Dus ik ben hier op zoek naar een goed uitziende man met een goed uiterlijk, sterke armen, mooi lichaam. Leeftijd is niet belangrijk.
May04, 25 jaar · Axel
Kun je omgaan met mijn energie? Wel, je kunt met me meegaan of je kunt me gewoon in de gaten houden dat het helemaal goed is, zolang
Ervaxx, 25 jaar · Assen
Je wilt seks, veel seks!
Looking4XXX, 25 jaar · Bedum
lekker en minimaal 15cm ( liever 25 maar ja wie heeft dat nou?hihihi )
Br00k2, 25 jaar · Rutten
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet