Een mooie toekomst hebben en vooral denken aan het huisje boompje beestje idee dat is wel een must voor me. Ik denk dat we er ver mee komen als we daar een mooie tijd aan over houden. Wat zou jij daar van vinden?
Je bent een lieve man die niet schrikt van mijn handicap en weet precies hoe hij een vrouw moet verwennen. Je bent galant en weet mijn intieme plekjes goed te vinden.
Ik zou willen dat hij intelligent was. Ik wil niet de slimme in de relatie zijn. Ik zou graag zijn intellectuele gelijk willen zijn. Hij zou beleefd moeten zijn en weten hoe hij met mensen moet praten. Niet oneerbiedig praten met obers, kassiers, autobestuurders en je moet geduldig genoeg zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kweennie, 25 jaar · Almere
Je ziet er lekker en knap uit, je weet wat je moet doen om een meisje te bevredigen en je houdt wel van afwisseling. Ik zoek een
Oceannneh, 24 jaar · Maldegem
Als je een romantische man bent, zal ik daar heel blij mee zijn en tevreden . Behandel me gewoon goed en alles komt goed voor
-X-Vivian-X-, 25 jaar · Lommel
Ik val op mannen een mooi hart van binnen. Dus geen man die eruit ziet als een eikel want dat is dan ook meestel zo! Ik ben echt
Briiska, 25 jaar · Eindhoven
Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek.
Coolascanbe, 24 jaar · Strijensas
Ik kom uit Limburg, maar vanwege m'n studie naar Amsterdam op kamers gegaan. Mijn vriend heeft het daarom dus uitgemaakt.
David920122, 25 jaar · Overberg
Volgt
IL0v3 You92, 25 jaar · Heusden
Ik hoop een man te vinden die niet meteen zoekt naar een meid die door het oog van een naald kan kruipen. Dat ben ik dus niet. Ik
Annigje, 25 jaar · Aarschot
Je weet wat je wilt. En je vind mij daarin passen. Je bent een charmeur en kan ook masseren. Kun je het niet dan gaan we gewoon