Ik zoek een gezellige man om leuke dingen mee te doen. Ik ben zelf heel spontaan, eerlijk, open en sta heel vrij in het leven. Ben jij ook zo? dan wil ik je graag leren kennen.
Ik wil een man die liefhebbend, teder, loyaal en gepassioneerd over het leven is. Ik hou van een man die nooit zijn handen zal uitsteken naar een andere vrouw. Ik kijk er echt naar uit om hem te ontmoeten en hem zo teder te kussen.
Je bent gevoelig en ook een beetje verlegen. je bent het type van stiekem kijken en maar al te graag aan willen komen. Je hebt mooie ogen en een leuke lach. Je houdt ervan om uit te gaan.
Ik weet dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik geloof dat we iets hebben dat ons het gevoel geeft dat ik er speciaal voor jou ben. Laten we dingen leuk maken voor ons wanneer we elkaar ontmoeten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Shekira, 25 jaar · Zeist
Jij bent ook heeel errug lief en prettig gestoord :D
Summer-Skye, 25 jaar · Molenhoek
Jij bent een man die hier in de omgeving wel bekend is en je hebt er wel wat uurtjes voor over om mij een beetje gezelschap te houden.
Peachesblossomm, 24 jaar · Desselgem
Als je leuk bent en houdt van veel dingen samen doen spreekt me dat zeker aan. Lachen vind ik belangrijk maar in de liefde ben
SeasonLover, 24 jaar · Beerzel
Ik ben op zoek naar mijn man trouw, ondeugend, respectvol oprecht, transparant en heel romantisch.
MagicalGrett4, 24 jaar · Utrecht
Wil jij de man in mijn leven worden? Of je nu heel erg van mode houdt of niet... Het geeft niks, want ik adviseer je en kleed jou
Jollanda, 24 jaar · Rhenen
Leuke jongens, beetje alto of skater, niet perse mijn leeftijd. op een ouwe fiets schijn je het ook goed op te kunnen leren
BusttheMove, 25 jaar · Rozenburg
Je ziet het graag die vrouwtjes die er sexy bij lopen en het liefste ga je dan met je hand meteen onder....stop stouterd we zijn