Ik zoek een gezellige man om leuke dingen mee te doen. Ik ben zelf heel spontaan, eerlijk, open en sta heel vrij in het leven. Ben jij ook zo? dan wil ik je graag leren kennen.
Grappig elkaar hier tegen te komen. Ja ik ben leuk gezelschap, en niet lelijk, maar wel alleen. En geen maatje hebben vind ik niets, ben jij dat maatje? Ik vind het heerlijk in mijn eigen huis, hou ook wel van even weg. Zoek een relatie in de buurt, via de telefoon spreek ik genoeg mensen. Ben jij die leuke jongen?
Ik wil een man die liefhebbend, teder, loyaal en gepassioneerd over het leven is. Ik hou van een man die nooit zijn handen zal uitsteken naar een andere vrouw. Ik kijk er echt naar uit om hem te ontmoeten en hem zo teder te kussen.