Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten! En kan me het gevoel geven dat ik mooi ben. Leuk om bij te zijn en op zoek naar een vriend. Wie zijn begripvol en onafhankelijk!
Ik ben niet op zoek naar een vast vriendje, daar heb ik geen tijd voor. Ik zoek alleen voor regelmatig een heerlijke geile beurt. Kan ik die beurt van jou verwachten binnenkort?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
EroticLau, 25 jaar · Baarland
een man die zorgzaam en verantwoordelijk is, en ook begrip heeft in elke situatie ... een man die weet hoe hij een vrouw moet
Peachesblossomm, 24 jaar · Desselgem
Als je leuk bent en houdt van veel dingen samen doen spreekt me dat zeker aan. Lachen vind ik belangrijk maar in de liefde ben
MileXy, 24 jaar · Burgwerd
Mensen die open minded zijn, ik wil geen asociale mensen in mijn leven. Ik heb graag positieve en vrolijke mensen om mij heen.
Natpoesvoorjou, 25 jaar · Haren
volgt
Princessjee, 25 jaar · Amersfoort
ik hou van jongens/vrouwen met zelfrespect lief en aardig en stijlvol en knap natuurlijk =) ,
Tiffanyxxx, 25 jaar · Utrecht
Volgt
Nadiavanseels, 24 jaar · Utrecht
Misschien kunnen we samen een keertje op stap gaan of zo? Of misschien dat je een super tof idee hebt voor een date, ik hoor het